Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,2% sub estimat
Achizitionare alimente
- Număr anunț
- SCN1046157
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
- Furnizor / câștigător
- G & T SERVICES SRL (CUI 24266523)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.939,56 RON
- Valoare atribuită
- 170.802,30 RON 45,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2019 06:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1023774
- Termen limită
- 01.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052478
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini alimente.pdf.p7s
- Contract alimente.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052478.pdf
- Formulare alimente.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 170.802,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | — | G&T SERVICES SRL | 170.802,30 RON |
| 2 | Lot 2 | — | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
G & T SERVICES SRL CUI 24266523
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STA-CO SRL CUI R1718417
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152
Valoare atribuită
170.802,30 RON
din 311.939,56 RON estimat
45,2%
Adjudecat la 54,8% din estimat · economie 141.137,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.