Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Execuția lucrărilor de construcție a drumurilor de interes local în Comuna Răcăşdia în cadrul proiectului „Modernizare străzi comunale în localitatea Răcăşdia, comuna Răcăşdia, Județul Caraș-Severin”

Număr anunț
SCN1046386
Autoritate contractantă
COMUNA RACASDIA (CUI 3227602)
Furnizor / câștigător
HELP TRANS SRL (CUI 3759685)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.150.344,36 RON
Valoare atribuită
5.145.207,39 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
21.06.2019 16:41
Anunț de atribuire
SCNA1023499
Termen limită
12.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052852

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELP TRANS SRL CUI RO 3759685
Subcontractanți 1
CON METAL CF SRL CUI RO 16494563

Valoare atribuită

5.145.207,39 RON

din 5.150.344,36 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 5.136,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.