Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
DISPOZITIVE PENTRU DEZVOLTAREA ȘI TESTAREA DE APLICAȚII DE REALITATE VIRTUALĂ ȘI AUGMENTATĂ
- Număr anunț
- CN1015220
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.504,17 RON
- Valoare atribuită
- 30.498 RON
- Data publicării
- 16.09.2019 16:26
- Anunț de atribuire
- CAN1028325
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062810
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
30.498 RON
din 30.504,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro