Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Acord cadru privind achizitia publica de CARNE PASARE
- Număr anunț
- CN1015218
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 805.191,48 RON
- Valoare atribuită
- 764.513,50 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2019 02:17
- Anunț de atribuire
- CAN1025342
- Termen limită
- 23.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 181-440172
- Documentație de atribuire
- DF1062803
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062803.pdf
- formulare 2019-semnat-semnat.pdf.p7s
- formular propunere tehnica si centralizator de preturi-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SALTEMPO SRL CUI 3119988
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ADBOMA GRUP SRL CUI RO29221107
Valoare atribuită
764.513,50 RON
din 805.191,48 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 40.677,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.