Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,4% sub estimat
Carne, peste și preparate din carne
- Număr anunț
- CN1015216
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.514.561,20 RON
- Valoare atribuită
- 327.829,88 RON 78,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2019 02:15
- Anunț de atribuire
- CAN1027786
- Termen limită
- 28.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 181-440167
- Documentație de atribuire
- DF1062794
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru-model Carne peste preparate.pdf.p7s
- Caiet sarcini Carne peste preparate.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062794.pdf
- Formular Propunere tehnica -Carne peste preparate.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti Carne peste preparate.pdf.p7s
- Model de contract Carne peste preparate.pdf.p7s
- modele formulare Carne peste preparate.doc.p7s
- Model formular ponderi Carne peste preparate.xlsx.p7s
DUAE
Loturi (10)
Estimat: 1.514.561,20 RON Adjudecat: 327.829,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carne pasăre | 183.726,21 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 45.669,33 RON ↓75,1% |
| MATRA S.R.L. · contract AP5762 · 13.01.2020 | — | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 111 · 14.01.2020 | 45.669,33 RON | |||
| 2 | Carne porc | 287.779,70 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 62.609,50 RON ↓78,2% |
| MATRA S.R.L. · contract AP 112 · 14.01.2020 | 62.609,50 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP5763 · 13.01.2020 | — | |||
| 3 | Carne vită | 280.048,26 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 63.162,90 RON ↓77,4% |
| MATRA S.R.L. · contract AP 113 · 14.01.2020 | 63.162,90 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP5764 · 13.01.2020 | — | |||
| 4 | Carne de miel | 936,25 RON | Anulat | — |
| 5 | Pește | 331.598,15 RON | GRANBIS 2 contracte | 81.803,25 RON ↓75,3% |
| GRANBIS · contract AP 114 · 14.01.2020 | 81.803,25 RON | |||
| GRANBIS · contract AP5766 · 13.01.2020 | — | |||
| 6 | Cârnați | 71.033,68 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 13.725,90 RON ↓80,7% |
| MATRA S.R.L. · contract AP185 · 14.01.2020 | — | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 192 · 15.01.2020 | 13.725,90 RON | |||
| 7 | Salam de Sibiu | 50.640 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 2.600 RON ↓94,9% |
| MATRA S.R.L. · contract AP5768 · 13.01.2020 | — | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 116 · 14.01.2020 | 2.600 RON | |||
| 8 | Salam de vară | 45.541 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 8.825 RON ↓80,6% |
| MATRA S.R.L. · contract AP5769 · 13.01.2020 | — | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 117 · 14.01.2020 | 8.825 RON | |||
| 9 | Salam Victoria | 46.287,57 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 9.531 RON ↓79,4% |
| MATRA S.R.L. · contract AP5770 · 13.01.2020 | — | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 118 · 14.01.2020 | 9.531 RON | |||
| 10 | Specialități din carne | 216.970,38 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 39.903 RON ↓81,6% |
| MATRA S.R.L. · contract AP184 · 14.01.2020 | — | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 191 · 15.01.2020 | 39.903 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRANBIS SRL CUI RO 6115158
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Cristim 2 Prodcom CUI RO 6561703
Valoare atribuită
327.829,88 RON
din 1.514.561,20 RON estimat
78,4%
Adjudecat la 21,6% din estimat · economie 1.186.731,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.