Atribuită
Anunț de participare
“ACHIZITIE UTILAJ PENTRU COMPARTIMENTUL DE GOSPODARIRE COMUNALA IN COMUNA MIHAI EMINESCU, JUDETUL BOTOSANI”
- Număr anunț
- SCN1046341
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI EMINESCU (CUI 3503600)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367.341,36 RON
- Valoare atribuită
- 367.175 RON
- Data publicării
- 21.06.2019 13:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1021403
- Termen limită
- 11.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052564
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract buldoexcavator-semnat.pdf.p7s
- declaratie cf.art.63.pdf
- DEVIZ aprobat de AFIR-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052564.pdf
- fisa tehnica buldoexcavator-semnat.pdf.p7s
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni pt ofertanti-semnat.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
367.175 RON
din 367.341,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro