Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Executarea lucrărilor de izolare termică pentru obiectivele de investiții din cadrul proiectului ”Îmbunătățirea eficienței energetice a blocurilor de locuințe - Bistrița 15”

Număr anunț
SCN1046332
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.379.943 RON
Valoare atribuită
6.350.066,89 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
21.06.2019 12:05
Anunț de atribuire
SCNA1022100
Termen limită
16.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052671

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969

Valoare atribuită

6.350.066,89 RON

din 6.379.943 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 29.876,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.