Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE GAZE MEDICALE SI SERVICII CONEXE

Număr anunț
SCN1046307
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256.800 RON
Data publicării
21.06.2019 09:49
Anunț de atribuire
SCNA1022733
Termen limită
04.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052617

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
KLACSKA ROMANIA SRL CUI RO15732225
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 2
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.