Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,2% sub estimat
Achiziționarea de scaune de birou pentru Autoritatea de Management a Programului Interreg V-A România-Ungaria
- Număr anunț
- CN1012364
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.384 RON
- Valoare atribuită
- 11.920 RON 27,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2019 09:39
- Anunț de atribuire
- CAN1022102
- Termen limită
- 25.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052632
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcin scaune.doc.p7s
- FisaDate_DF1052632.pdf
- Formulare scaune.docx.p7s
- model CONTRACT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Valoare atribuită
11.920 RON
din 16.384 RON estimat
27,2%
Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 4.464 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.