Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,8% sub estimat
Servicii de imprimare documente si management echipamente de printare in locatii Distributie Energie Oltenia SA si CEZ Romania SA
- Număr anunț
- CN1015185
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.793.260 RON
- Valoare atribuită
- 3.519.521,79 RON 54,8% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2019 02:18
- Anunț de atribuire
- CAN1031552
- Termen limită
- 21.10.2019 11:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 181-441852
- Documentație de atribuire
- DF1062664
Documente
Documentația de atribuire
- Acorduri cadru si contracte subsecvente_SEMNATE.rar
- Caiete de sarcini_Asociere_semnate.rar
- FisaDate_DF1062664.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2
Individuala
Ofertant
KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS ROMANIA SRL CUI RO 2786070
Valoare atribuită
3.519.521,79 RON
din 7.793.260 RON estimat
54,8%
Adjudecat la 45,2% din estimat · economie 4.273.738,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.