Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat

COVOR ASFALTIC DJ 203 KM. 0+000 - KM. 3+300, ORAS INSURATEI, JUDETUL BRAILA

Număr anunț
SCN1046299
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA INSURATEI (CUI 4721220)
Furnizor / câștigător
MICATIS PROD SRL (CUI 10332082)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.522.634,40 RON
Valoare atribuită
1.405.252,58 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
21.06.2019 09:30
Anunț de atribuire
SCNA1021500
Termen limită
09.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052678

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MICATIS PROD SRL CUI 10332082
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ITARO SRL CUI RO 6583035

Valoare atribuită

1.405.252,58 RON

din 1.522.634,40 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 117.381,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.