Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Racordare la canalizarea menajera a gospodariilor din localitatea Gradinari, comuna Gradinari, judetul Caras-Severin
- Număr anunț
- SCN1046296
- Autoritate contractantă
- Comuna Gradinari (Consiliul Local Gradinari ) (CUI 3227424)
- Furnizor / câștigător
- TUBULAR TEHNO SISTEM SRL (CUI 11074003)
- Cod CPV
- 45232440-8 · Lucrari de constructii de conducte de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 539.004,59 RON
- Valoare atribuită
- 536.999,52 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2019 09:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1020411
- Termen limită
- 08.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052512
Documente
Documentația de atribuire
- Caiete de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract de lucrari-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052512.pdf
- Formulare licitatii-semnat.doc.p7s
- Liste cantitati-semnat.pdf.p7s
- Memoriu tehnic-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUBULAR TEHNO SISTEM SRL CUI RO 11074003
Valoare atribuită
536.999,52 RON
din 539.004,59 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.005,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.