Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,7% sub estimat
Modernizare si extindere imobil situat in str. Maior Galdau nr.28
- Număr anunț
- SCN1046291
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
- Furnizor / câștigător
- AND SECOM INTEXIM S.R.L. (CUI 7116755)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 505.733,20 RON
- Valoare atribuită
- 400.988,87 RON 20,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2019 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1023500
- Termen limită
- 12.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052574
Documente
Documentația de atribuire
- CANT FARA VAL.PDF.p7m
- draft contract .doc.p7m
- FisaDate_DF1052574.pdf
- FORMULARE.docx.p7m
- memoriu DALI 9 luni.doc.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AND SECOM INTEXIM S.R.L. CUI RO 7116755
Asociați 1
ASIX DESIGN SRL CUI 16456098
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SERCOP ADN SRL CUI RO 6749864
Asociați 1
MITOI PROIECT SRL CUI RO 14518020
Valoare atribuită
400.988,87 RON
din 505.733,20 RON estimat
20,7%
Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 104.744,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.