Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat
Servicii complete de imprimare si reparatii echipamente periferice de imprimare/scanare necesare pentru CNE Cernavoda pentru o perioada de 12 luni
- Număr anunț
- SCN1046290
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.769.882 RON
- Valoare atribuită
- 1.632.630 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2019 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1021578
- Termen limită
- 05.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052643
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CR 29270 Rev. 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052643.pdf
- Formulare cr 29270.doc.p7s
- propunere contract cr 29270.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GMB COMPUTERS SRL CUI RO 1887661
Asociați 1
AMERILEX SRL CUI RO 1596638
Valoare atribuită
1.632.630 RON
din 1.769.882 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 137.252 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.