Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,4% sub estimat
Sursă de alimentare neîntreruptibilă UPS 48 KVA
- Număr anunț
- CN1012259
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- RIELLO UPS ROMANIA SRL (CUI 1812359)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 282.249 RON 62,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1027173
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 118-289031
- Documentație de atribuire
- DF1052205
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1052205.pdf
- Sectiunea III___-Caiet de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea II___- Instructiuni catre ofertanti_UPS.doc.p7s
- Sectiunea IV___-Model contract.doc.p7s
- Sectiunea V ___- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RIELLO UPS ROMANIA SRL CUI RO 1812359
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
POWER BACK-UP SERVICES SRL CUI RO 26238821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SYSDOM PROIECTE SRL CUI RO 22743081
Valoare atribuită
282.249 RON
din 750.000 RON estimat
62,4%
Adjudecat la 37,6% din estimat · economie 467.751 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.