Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor II

Număr anunț
CN1012344
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI 13451525)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
801.700 RON
Valoare atribuită
801.200 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
22.06.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1020966
Termen limită
25.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 119-291976
Documentație de atribuire
DF1052508

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 801.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Service intretinere si reparare pentru buldozere si excavatoare CORPORATION ROM-CONS SRL 150.000 RON
2 Service intretinere si reparare pentru buldoexcavatoare CORPORATION ROM-CONS SRL 101.000 RON
3 Service intretinere si reparare pentru tractoare si remorci BANAT TRACTOR SERVICE SRL 260.000 RON
4 Service intretinere si reparare pentru camioane PAUL TRANS SRL 290.200 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
B & T SRL CUI RO1818831
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
B & T SRL CUI RO1818831
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

801.200 RON

din 801.700 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.