Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări de construcții aferente obiectivului de investiții ,,CONSTRUIRE CENTRU MULTIFUNCȚIONAL ÎN COMUNA MĂDĂRAȘ”
- Număr anunț
- SCN1046484
- Autoritate contractantă
- Comuna Madaras (CUI 14596052)
- Furnizor / câștigător
- FORTAT-HAUSE SRL (CUI 21357910)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.303.373,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.303.300 RON
- Data publicării
- 24.06.2019 17:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1023221
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052995
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini (1).pdf.p7s
- Contract_LUCRARI_CG.docx.p7s
- Contract_LUCRARI_CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1052995.pdf
- Formulare_Multi_2.docx.p7s
- LS 555 Csikmadaras multifunkcionalis kozpont SF rajzok jpg.zip.p7s
- SF Partea scrisa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FORTAT-HAUSE SRL CUI 21357910
Subcontractanți 1
LARIX STUDIO SRL CUI RO 22841209
Valoare atribuită
1.303.300 RON
din 1.303.373,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro