Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat
Servicii de asistenţă tehnică pentru obiectivul de investiţie ,,Extindere Delfinariu, municipiul Constanţa”.
- Număr anunț
- SCN1046468
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- KAT CONCEPT DESIGN SRL (CUI 37634899)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.000 RON
- Valoare atribuită
- 125.000 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2019 14:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1031155
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052739
Documente
Documentația de atribuire
- Autorizatie de Construire - Extindere Delfinariu.pdf.p7s
- Autorizatie de Desfiintare - Extindere Delfinariu.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_asistenta tehnica_extindere Delfinariu.pdf.p7s
- Capitolul 2, B. Parti desenate.rar.p7s
- Capitolul 3, C. Detalii de executie Arhitectura.rar.p7s
- Capitolul 3, C. Detalii de executie Instalatii.rar.p7s
- Capitolul 3, C. Detalii de executie Rezistenta.rar.p7s
- Certificate De Urbanism.pdf.p7s
- deviz centralizator.rar.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- Extras de Carte Funciara ptr. Informare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052739.pdf
- Formulare_servicii asistenta tehnica_extindere Delfinariu.pdf.p7s
- HCJ aprobare proiect + indicatori.pdf.p7s
- I.III - Parte scrisa.pdf.p7s
- I.II - Parte scrisa.pdf.p7s
- I.I - Parte scrisa.pdf.p7s
- I.IV. Parte scrisa-r.pdf.p7s
- I.VI - Parte scrisa.pdf.p7s
- Model contract_asistenta tehnica- Delfinariu.pdf.p7s
- P.O.E..pdf.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- Studiu Topografic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI RO37634899
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NIDE COM-SERV SRL CUI RO 2290067
Valoare atribuită
125.000 RON
din 137.000 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 12.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.