Atribuită Anunț de participare

Executie de lucrari suplimentare la obiectivul de investitie"Modernizare si extindere scoala gimnaziala cu clasele V-VIII in localitatea Peles , comuna Lazuri, judetul Satu Mare"

Număr anunț
SCN1046463
Autoritate contractantă
Comuna Lazuri (CUI 4074140)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425.078,87 RON
Valoare atribuită
424.870,35 RON
Data publicării
24.06.2019 13:04
Anunț de atribuire
SCNA1023608
Termen limită
09.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052803

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMGEC SRL CUI RO 6593861

Valoare atribuită

424.870,35 RON

din 425.078,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.