Atribuită
Anunț de participare
Contract de lucrari de foraj pentru realizare puturi pentru apa potabila si executie instalatie de alimentare cu apa
- Număr anunț
- SCN1046457
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- C&A CONSULTING SRL (CUI 8967466)
- Cod CPV
- 45255500-4 · Lucrari de foraj si de explorare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.644,40 RON
- Valoare atribuită
- 138.633,95 RON
- Data publicării
- 24.06.2019 11:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1021335
- Termen limită
- 10.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048043
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa caiet de sarcini - formulare-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048043.pdf
- formulare 2018-semnat-semnat.pdf.p7s
- model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 138.644,40 RON Adjudecat: 138.633,95 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de executie foraje de mica adancime pentru sediul CRR R… | 80.960 RON | — | |
| 2 | Lucrari de executie sistem de alimentare cu apa pentru sediul C… | 57.684,40 RON | C&A CONSULTING S.R.L. | 138.633,95 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C&A CONSULTING SRL CUI RO 8967466
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C&A CONSULTING SRL CUI RO 8967466
Valoare atribuită
138.633,95 RON
din 138.644,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro