Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Serviciul de salubrizare spatii administrative , dormitor personal MC si dormitor personal de tractiune din St. Dej Calatori.
- Număr anunț
- CN1015248
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- GUTMAN SERV SRL (CUI 15240095)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.083 RON
- Valoare atribuită
- 34.282,20 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2019 14:06
- Anunț de atribuire
- CAN1025041
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062917
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Sal. Dej.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062917.pdf
- FORMULARE - Salubrizare spatii + dorm Statia Dej.docx.p7s
- Model contract Sal. Dej.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GUTMAN SERV SRL CUI RO 15240095
Valoare atribuită
34.282,20 RON
din 35.083 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 800,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.