Atribuită
Anunț de participare
Servicii integrate de printare, copiere, scanare
- Număr anunț
- CN1015253
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Furnizor / câștigător
- EUROCO PARTNER INDUSTRY SRL (CUI 18764159)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.380.874,76 RON
- Data publicării
- 20.09.2019 02:24
- Anunț de atribuire
- CAN1025361
- Termen limită
- 18.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 181-441154
- Documentație de atribuire
- DF1062938
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062938.pdf
- Formulare servicii printare 1.doc.p7s
- Model acord cadru.pdf.p7s
- Model contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROCO PARTNER INDUSTRY SRL CUI RO18764159
Valoare atribuită
10.380.874,76 RON
din 3.360.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro