Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 99,0% sub estimat

Consumabile PC, Imprimante, Faxuri si Copiatoare – 3 loturi -Sucursala Regionala CF Cluj

Număr anunț
SCN1046431
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
937.040 RON
Valoare atribuită
9.732 RON 99,0% sub estimat
Data publicării
24.06.2019 09:30
Anunț de atribuire
SCNA1024485
Termen limită
08.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052786

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SUPREMOFFICE SRL CUI RO 15241139

Valoare atribuită

9.732 RON

din 937.040 RON estimat 99,0%

Adjudecat la 1,0% din estimat · economie 927.308 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.