Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,2% sub estimat
„ Servicii telefonice interurbane”
- Număr anunț
- SCN1046409
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64211200-0 · Servicii telefonice interurbane (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.766,40 RON
- Valoare atribuită
- 12.204,60 RON 90,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2019 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1020369
- Termen limită
- 05.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052760
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SNTFC 32-2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052760.pdf
- Formulare - SNTFC 32-2019-semnat.doc.p7s
- Model contract servicii SNTFC 32-2019-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Valoare atribuită
12.204,60 RON
din 124.766,40 RON estimat
90,2%
Adjudecat la 9,8% din estimat · economie 112.561,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.