Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

MOTOSTIVUITOR CU ACCESORII

Număr anunț
SCN1046408
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
44614310-3 · Utilaje de stivuire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230.799,27 RON
Valoare atribuită
207.495 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
24.06.2019 08:30
Anunț de atribuire
SCNA1021271
Termen limită
08.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1052807

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

207.495 RON

din 230.799,27 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 23.304,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.