Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,1% sub estimat

Servicii de proiectare (elaborare proiect tehnic si detalii de executie, documentatii tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor, acordurilor si autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului) in vederea realizarii obiectivului investitional „Asfaltare strazi in Orasul Curtici, judetul Arad”

Număr anunț
SCN1046614
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
BAUPLANING SRL (CUI 24779790)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121.410,78 RON
Valoare atribuită
65.500 RON 46,1% sub estimat
Data publicării
25.06.2019 17:28
Anunț de atribuire
SCNA1022158
Termen limită
09.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053105

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BAUPLANING SRL CUI RO 24779790
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

65.500 RON

din 121.410,78 RON estimat 46,1%

Adjudecat la 53,9% din estimat · economie 55.910,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.