Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
Cabluri electrice
- Număr anunț
- CN1012485
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
- Cod CPV
- 31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.593,50 RON
- Valoare atribuită
- 124.803 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2019 17:24
- Anunț de atribuire
- CAN1027477
- Termen limită
- 30.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053044
Documente
Documentația de atribuire
- anunt participare.docx.p7s
- caiet sarcini cabluri electric.doc.p7s
- FisaDate_DF1053044.pdf
- Formulare și modele de documente -.doc.p7s
- INSTRUCȚIUNI PENTRU OFERTANȚI_cabluri.docx.p7s
- model contract d furnizare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AMA ENERGY INVEST SRL CUI RO 22375320
Valoare atribuită
124.803 RON
din 131.593,50 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 6.790,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.