Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Acord cadru servicii de transport persoane pentru membrii sectiilor de votare si transport al buletinelor de vot si al celorlalte materiale electorale

Număr anunț
CN1015311
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Municipiului Bucuresti (CUI 4267125)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.863.861,68 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
20.09.2019 02:18
Anunț de atribuire
CAN1023959
Termen limită
23.10.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 182-443616
Documentație de atribuire
DF1063176

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 2.863.861,68 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.863.861,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.