Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Echipamente echipa de management de proiect - achizitie echipamente IT necesare echipei de proiect ” în cadrul proiectului ”eCetatean@Sighisoara2021”,cod Sipoca 513/ cod MySmis 126286 - Lot 1: Notebook - 1 buc., Computer de birou-Desktop -valoare estimată: 2 buc., Licente de utilizare aplicatii de birou Office - 2 buc.
- Număr anunț
- CN1012472
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- ROMANIAN INTEGRATED TECHNOLOGIES AND COMMUNICATIONS SRL (CUI 36107289)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.550 RON
- Valoare atribuită
- 14.500 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2019 14:12
- Anunț de atribuire
- CAN1021706
- Termen limită
- 12.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053029
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Rev2-LOT1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053029.pdf
- Instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
- Model contract .docx.p7s
- Modele de formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMANIAN INTEGRATED TECHNOLOGIES AND COMMUNICATIONS SRL CUI RO36107289
Terți susținători 1
AMERILEX SRL CUI RO 1596638
Valoare atribuită
14.500 RON
din 14.550 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.