Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Întreţinere curentă pe timp de vară DJ 573B Vărădia
- Număr anunț
- SCN1046562
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DRUMURI JUDETENE CARAS SEVERIN (CUI 16739523)
- Furnizor / câștigător
- HELP TRANS SRL (CUI 3759685)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185.948 RON
- Valoare atribuită
- 184.084,09 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2019 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1029853
- Termen limită
- 17.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053055
Documente
Documentația de atribuire
- CS+LC Întreținere curentă pe timp de vară DJ 573B Vărădia-semnat.pdf.p7s
- Draft contract lucrari-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1053055.pdf
- Formulare intretineri-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELP TRANS SRL CUI RO 3759685
Valoare atribuită
184.084,09 RON
din 185.948 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 1.863,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.