Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,0% sub estimat

Echipamente de electrofiziologie

Număr anunț
CN1015289
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
SANTE INTERNATIONAL SA (CUI 3210015)
Cod CPV
33123000-8 · Echipament de examinare cardiovasculara (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.950.000 RON
Valoare atribuită
3.002.600 RON 24,0% sub estimat
Data publicării
22.09.2019 02:14
Anunț de atribuire
CAN1026273
Termen limită
28.10.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 183-445086
Documentație de atribuire
DF1063111

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 3.950.000 RON Adjudecat: 3.002.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente de inregistrare si prelucrare semnale intracardiace… 590.000 RON
2 Ecograf de inalta performanta pentru ecografie intracardiaca 460.000 RON
3 Sistem complex de cartografie intracardiaca tridimensional 943.000 RON Anulat
4 Sistem crioablatie 225.000 RON MEDTRONIC ROMANIA SRL 225.000 RON
5 Sistem de electrofiziologie complex cu generator de ablatie 912.000 RON HELLIMED SRL 911.600 RON
6 Sistem mapping intracardiac noncontact 470.000 RON
7 Sistem video integrat cu display HD 350.000 RON Sante International S.A. 1.866.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.002.600 RON

din 3.950.000 RON estimat 24,0%

Adjudecat la 76,0% din estimat · economie 947.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.