Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,1% sub estimat
,,17.440 tone de nisip natural (sort 0-8 mm) la destinatie” la districtele din cadrul R.A.J.D. Arges R.A. pentru prestarea serviciului de Deszapezire iarna 2019-2020 defalcate pe loturi dupa cum urmeaza : - Lot I – District Pitesti – 3534 to ; - Lot II – District Harsesti – 1840 tone ; - Lot III – District Cateasca – 1984 tone ; - Lot IV – District Cepari – 3425 tone; - Lot V – District Bajesti – 4880 tone; - Lot VI – District Buzoiesti – 1777 tone”
- Număr anunț
- CN1015284
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
- Furnizor / câștigător
- INTENS PREST SRL (CUI 139530)
- Cod CPV
- 14211100-4 · Nisip natural (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 844.496,55 RON
- Valoare atribuită
- 691.884,40 RON 18,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.09.2019 02:13
- Anunț de atribuire
- CAN1024223
- Termen limită
- 15.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 183-445087
- Documentație de atribuire
- DF1063077
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063077.pdf
- Formulare - (2019).doc.p7s
- MODEL DE CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 844.496,55 RON Adjudecat: 691.884,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I – District Pitesti – 3534 to ; | 128.390,22 RON | S.C. VAS CONSTRUCT EXCLUSIV S.R.L. | 126.517,20 RON ↓1,5% |
| 2 | LOT II : : District Harsesti – 1840 to ; | 109.020 RON | — | |
| 3 | LOT III : District Cateasca – 1984 to ; | 88.605,44 RON | — | |
| 4 | LOT IV : District Cepari– 3425 to ; | 210.055,25 RON | — | |
| 5 | LOT V : District Bajesti – 4880 to ; | 217.940,80 RON | INTENS PREST S.R.L. | 565.367,20 RON |
| 6 | LOT VI : District Buzoiesti – 1777 to ; | 90.484,84 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTENS PREST SRL CUI RO 139530
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VAS CONSTRUCT EXCLUSIV SRL CUI RO 32341928
Valoare atribuită
691.884,40 RON
din 844.496,55 RON estimat
18,1%
Adjudecat la 81,9% din estimat · economie 152.612,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.