Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,4% sub estimat
ACORD CADRU pentru lucrările de întretinere pe drumurile judeţene pentru anul 2019 – lotul 1
- Număr anunț
- CN1012449
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT & DRUM SRL (CUI 14719007)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.588.341,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.636.420,16 RON 78,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2019 09:21
- Anunț de atribuire
- CAN1020646
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052978
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa CS revizuit 19.06.2019(4) (1).doc.p7s
- Caiet de Sarcini întreținere curentă pentru anul 2019 lotul I - rev 2 - 19 06 2019 (1).doc.p7s
- clauze acord cadru 2019 lotul 1.doc.p7s
- contr. subsecvent -lotul1.doc.p7s
- financiar fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052978.pdf
- Formulare lucr intretinere.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Valoare atribuită
1.636.420,16 RON
din 7.588.341,65 RON estimat
78,4%
Adjudecat la 21,6% din estimat · economie 5.951.921,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.