Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE AUTOVEHICULE 4+1
- Număr anunț
- SCN1046508
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
- Furnizor / câștigător
- 1 (CUI 86)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 377.310 RON
- Valoare atribuită
- 376.690,31 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2019 08:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1019981
- Termen limită
- 08.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052866
Documente
Documentația de atribuire
- 1. caiet sarcini auto 2019.doc
- 3. declaratie art. 21.docx
- 5. Formulare.doc
- 6. MODEL CONTRACT.doc
- FisaDate_DF1052866.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO MARCU'S GRUP SA CUI RO 86
Valoare atribuită
376.690,31 RON
din 377.310 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 619,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.