Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 94,3% sub estimat
APARATURA MEDICALA
- Număr anunț
- CN1012390
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.474.788 RON
- Valoare atribuită
- 197.470 RON 94,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1020665
- Termen limită
- 25.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 120-293320
- Documentație de atribuire
- DF1052792
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI Lot 1 .doc.p7s
- Caiet sarcini Lot 1.pdf.p7s
- CAIET SARCINI Lot 2.doc.p7s
- Caiet sarcini Lot 2.pdf.p7s
- DA aparatura medicala -Informatii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052792.pdf
- Formulare aparatura.doc.p7s
- MODEL CONTRACT 2019.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 3.474.788 RON Adjudecat: 197.470 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem de radioscopie destinat laborator explorari | 3.277.310 RON | Anulat | — |
| 2 | Ecograf portabil pentru musculoscheletar | 197.478 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 197.470 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
197.470 RON
din 3.474.788 RON estimat
94,3%
Adjudecat la 5,7% din estimat · economie 3.277.318 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.