Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii de intocmire Studiu de Fezabilitate privind investiția ”Exproprierea și amenajarea spațiului verde de pe strada Verde”

Număr anunț
CN1012361
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
SMART CONSULTING S.R.L. (CUI 16053001)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
64.900 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
25.06.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1022530
Termen limită
05.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 120-294227
Documentație de atribuire
DF1052672

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

64.900 RON

din 65.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.