Anulată Anunț de participare

,, 5.095 tone sare gema industriala cu granulozitate 0-8 mm, la destinatie”, la districtele din cadrul R.A.J.D. Arges R.A. pentru prestarea serviciului de Deszapezire iarna 2019-2020 defalcate pe loturi dupa cum urmeaza : - Lot I – District Pitesti – 1020 to ; - Lot II – District Harsesti – 555 tone ; - Lot III – District Cateasca – 527 tone ; - Lot IV – District Cepari – 986 tone; - Lot V – District Bajesti – 1543 tone; - Lot VI – District Buzoiesti – 464 tone”.,

Număr anunț
CN1015346
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.531.739,74 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
25.09.2019 02:08
Anunț de atribuire
CAN1023580
Termen limită
21.10.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 184-447278
Documentație de atribuire
DF1063311

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 1.531.739,74 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot I – District Pitesti – 1020 to ; 297.493,20 RON Anulat
2 LOT II : District Harsesti – 555 to ; 174.591,90 RON Anulat
3 LOT III : District Cateasca –527 to ; 160.951,07 RON Anulat
4 LOT IV : District Cepari– 986 to ; 285.318,82 RON Anulat
5 LOT V : District Bajesti – 1543 to ; 471.247,63 RON Anulat
6 LOT VI : District Buzoiesti – 464 to ; 142.137,12 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.