Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,0% sub estimat
Mobilier specific cămine (Fundeni și Grozăvești)
- Număr anunț
- CN1012528
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.960 RON
- Valoare atribuită
- 55.194,08 RON 38,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2019 15:50
- Anunț de atribuire
- CAN1021503
- Termen limită
- 30.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052789
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Mobilier camine.pdf.p7s
- Contract de furnizare - produse Mobilier specific camin Fundeni Magurele.docx.p7s
- FisaDate_DF1052789.pdf
- Modele_formulare_ofertant modif..doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 88.960 RON Adjudecat: 55.194,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diverse obiecte de mobilier | 43.580 RON | C&A PHOENIX ART | 25.920,08 RON ↓40,5% |
| 2 | Scaune | 45.380 RON | S.C. TRAFFIC CHAIRS S.R.L. | 29.274 RON ↓35,5% |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRAFFIC CHAIRS SRL CUI 18542594
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SAFESTEEL S.R.L. CUI RO 31306043
Valoare atribuită
55.194,08 RON
din 88.960 RON estimat
38,0%
Adjudecat la 62,0% din estimat · economie 33.765,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.