Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Extindere sistem SCADA camp prin montarea unui numar de 200 de echipamente telecomandate in LEA 20 KV apartinand Distributie Energie Oltenia SA in perioada 2020-2023
- Număr anunț
- CN1015324
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.976.000 RON
- Valoare atribuită
- 17.390.000 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2019 02:11
- Anunț de atribuire
- CAN1030590
- Termen limită
- 28.10.2019 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 184-449257
- Documentație de atribuire
- DF1063230
Documente
Documentația de atribuire
- CS si GDPR_Extindere sistem SCADA 200 RCL.rar.p7s
- DUAE_Extindere sistem SCADA montare 200 RCL.docx.p7s
- FisaDate_DF1063230.pdf
- formulare.rar.p7s
- Instructiuni_Extindere sistem SCADA.docx.p7s
- Model AC - Reclosere.docx.p7s
- model Contract Subsecvent - Reclosere.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Subcontractanți 1
ALM POWER GROUP SRL CUI RO32610317
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Asociați 1
ENERGOBIT CONTROL SYSTEMS SRL CUI RO 15669454
Subcontractanți 1
COMRANADO SRL CUI RO 2308253
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA CUI RO 3582957
Valoare atribuită
17.390.000 RON
din 17.976.000 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 586.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.