Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

„Produse de papetarie si rechizite de birou” necesare Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare – Unitatea Centrala si Filialele Teritoriale de Imbunatatiri Funciare si Unitati de Administrare

Număr anunț
SCN1046638
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589.999,68 RON
Valoare atribuită
588.888,80 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
26.06.2019 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1020635
Termen limită
11.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053121

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OFFICE & MORE SRL CUI RO18560868

Valoare atribuită

588.888,80 RON

din 589.999,68 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.110,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.