Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,6% sub estimat
ECHIPAMENT DE PROTECTIE
- Număr anunț
- SCN1046624
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353.100,83 RON
- Valoare atribuită
- 114.355,80 RON 67,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2019 07:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1027858
- Termen limită
- 10.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052930
Documente
Documentația de atribuire
- 20190618_N_FORMULARE-semnat.doc.p7s
- 20190618_N_Proiect de AC + contract-semnat.doc.p7s
- ANEXA 1 SPECIFICATII LOT 1-semnat.docx.p7s
- ANEXA 2 SPECIFICATII LOT 2-semnat.docx.p7s
- ANEXA 3 SPECIFICATII LOT 3-semnat.docx.p7s
- ANEXA 4 SPECIFICATII LOT 4-semnat.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052930.pdf
- Specificatii tehnice LOT 1-semnat.pdf.p7s
- Specificatii tehnice LOT 2-semnat.pdf.p7s
- Specificatii tehnice LOT 3-semnat.pdf.p7s
- Specificatii tehnice LOT 4-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 353.100,83 RON Adjudecat: 114.355,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipament de protecție și de lucru pentru Personalul Medico-Sa… | 264.705,88 RON | — | |
| 2 | Echipament de protecție și de lucru pentru Personalul Administr… | 54.529,41 RON | — | |
| 3 | Echipament de protecție și de lucru pentru Portari | 12.235,29 RON | OVAVINCI SRL | 114.355,80 RON |
| 4 | Echipament de protecție și de lucru pentru Pompieri: | 21.630,25 RON | OVAVINCI SRL | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PYF PRODUCTION SRL CUI RO 5468992
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARMOS SERVICES SRL CUI 18395779
Valoare atribuită
114.355,80 RON
din 353.100,83 RON estimat
67,6%
Adjudecat la 32,4% din estimat · economie 238.745,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.