Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,7% sub estimat
Servicii de colectare, de transport si de eliminare finala a deseurilor rezultate din activitatea medicala
- Număr anunț
- CN1012433
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.121.560 RON
- Valoare atribuită
- 726.050,42 RON 76,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2019 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1021802
- Termen limită
- 30.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 121-296676
- Documentație de atribuire
- DF1053041
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. CUI RO 15071999
Valoare atribuită
726.050,42 RON
din 3.121.560 RON estimat
76,7%
Adjudecat la 23,3% din estimat · economie 2.395.509,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.