Atribuită
Anunț de participare
Contract de lucrări (proiectare + executie) aferent investitiei ,,Modernizare strazi rurale in satele Urzicuța si Urzica Mare,Comuna Urzicuța, Judetul Dolj”
- Număr anunț
- SCN1046799
- Autoritate contractantă
- COMUNA URZICUTA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 5046726)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT INVEST CARPATI SRL (CUI 16675390)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.563.806,52 RON
- Valoare atribuită
- 11.536.037,29 RON
- Data publicării
- 27.06.2019 16:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1026480
- Termen limită
- 17.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053530
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Draft Contract P+E.doc.p7s
- 4. Modele formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- C.U.+avize.pdf.p7s
- DALI parte desenata.pdf.p7s
- DALI parte scrisa.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053530.pdf
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
- Studiu topografic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCT INVEST CARPATI SRL CUI RO16675390
Terți susținători 3
DELCAD CONSULTING SRL CUI 32926833
REMEX SRL CUI RO 1380595
S.C.A.D.T. SA CUI RO 1512351
Valoare atribuită
11.536.037,29 RON
din 10.563.806,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro