Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,3% sub estimat
Energie electrica
- Număr anunț
- SCN1046757
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- CEZ VANZARE S.A. (CUI 21349608)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 623.816,58 RON
- Valoare atribuită
- 372.215,94 RON 40,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2019 09:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1021012
- Termen limită
- 08.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1052938
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare ENERGIE 2019.doc
- 7. Clauze contractuale 2019.doc
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- FisaDate_DF1052938.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEZ VANZARE S.A. CUI RO 21349608
Valoare atribuită
372.215,94 RON
din 623.816,58 RON estimat
40,3%
Adjudecat la 59,7% din estimat · economie 251.600,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.