Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract de proiectare si executare lucrari pentru obiectivul "Lucrari de interventie la pavilionul C din cazarma 3537 Bucuresti", cod proiect 2018-C/I-3537 Bucuresti

Număr anunț
SCN1046725
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
ART CONSTRUCT 94 SRL (CUI 5989257)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
904.148 RON
Valoare atribuită
902.955 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
27.06.2019 07:15
Anunț de atribuire
SCNA1023219
Termen limită
16.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053310

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ART CONSTRUCT 94 SRL CUI RO 5989257

Valoare atribuită

902.955 RON

din 904.148 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.193 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.