Atribuită
Anunț de participare
Achizitia unui i. Sistem GPC/SEC Multidetector - 1 buc
- Număr anunț
- CN1012428
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 544.214,29 RON
- Valoare atribuită
- 544.000 RON
- Data publicării
- 27.06.2019 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1021343
- Termen limită
- 01.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 122-297953
- Documentație de atribuire
- DF1052675
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini GPC final.docx.p7s
- FisaDate_DF1052675.pdf
- Formular 4 - propunerea tehnica .doc.p7s
- FORMULARE GPC.doc.p7s
- Model contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Valoare atribuită
544.000 RON
din 544.214,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro