Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,8% sub estimat
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII PENTRU ECHIPAMENTELE DE DETECTARE A URMELOR DE EXPLOZIVI (ETD) TIP ITEMISER 4DX, DIN DOTAREA CNAB
- Număr anunț
- CN1012404
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- MB TELECOM-LTD SRL (CUI 6612564)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.355.438,40 RON
- Valoare atribuită
- 498.364 RON 78,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2019 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1021703
- Termen limită
- 02.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 122-299200
- Documentație de atribuire
- DF1052745
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- conventie protectia mediului.pdf.p7s
- FisaDate_DF1052745.pdf
- MODELE FORMULARE.docx.p7s
- NORME SSM.pdf.p7s
- PLCSSM.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Valoare atribuită
498.364 RON
din 2.355.438,40 RON estimat
78,8%
Adjudecat la 21,2% din estimat · economie 1.857.074,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.