Atribuită
Anunț de participare
Echipamente proiect H2020-643636
- Număr anunț
- SCN1046952
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30236200-4 · Echipament de procesare a datelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243.060 RON
- Valoare atribuită
- 244.388,20 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 21:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1027025
- Termen limită
- 09.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053594
Documente
Documentația de atribuire
- ac anexa II instructiuni.pdf.p7s
- ac caiet de sarcini.pdf.p7s
- ac Formulare.doc.p7s
- ac Sectiunea IV- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053594.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 243.060 RON Adjudecat: 244.388,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Robot humanoid | 85.860 RON | — | |
| 2 | Echipamente IT | 87.214 RON | — | |
| 3 | Senzori si echipamente video | 69.986 RON | S.C. QUARTZ MATRIX S.R.L. | 244.388,20 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IRIS ROBOTICS SRL CUI 37714467
Valoare atribuită
244.388,20 RON
din 243.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro