Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
„DOTAREA CU UTILAJE PENTRU SERVICIUL VOLUNTAR PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ AL COMUNEI MOVILIȚA, JUDEȚUL IALOMIȚA”
- Număr anunț
- SCN1046951
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
- Furnizor / câștigător
- VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309.190,05 RON
- Valoare atribuită
- 299.300 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2019 20:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1024398
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053707
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Instructiuni pt. ofertanti.pdf.p7s
- 4.Formulare.PDF.p7s
- 5.DUAE.pdf.p7s
- 6.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 8.Model Contract.PDF.p7s
- FisaDate_DF1053707.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763
Valoare atribuită
299.300 RON
din 309.190,05 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 9.890,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.