Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat

,,DOTAREA S.V.S.U. VOINEASA CU UTILAJE PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ’’, Comuna Voineasa, Jud. Valcea

Număr anunț
SCN1046950
Autoritate contractantă
COMUNA VOINEASA (CUI 2541690)
Furnizor / câștigător
MARSHAL SRL (CUI 5284779)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329.882,36 RON
Valoare atribuită
319.000 RON 3,3% sub estimat
Data publicării
28.06.2019 20:51
Anunț de atribuire
SCNA1021311
Termen limită
15.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053623

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARSHAL SRL CUI RO 5284779

Valoare atribuită

319.000 RON

din 329.882,36 RON estimat 3,3%

Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 10.882,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.